Hotel Barbizon, Nyíregyháza

Hotel Barbizon, Nyíregyháza (2. fotó)

Hotel Barbizon, Nyíregyháza (3. fotó)

Hotel Barbizon, Nyíregyháza (4. fotó)

Hotel Barbizon, Nyíregyháza (5. fotó)

Hotel Barbizon, Nyíregyháza (6. fotó)

Hotel Barbizon, Nyíregyháza (7. fotó)

Hotel Barbizon, Nyíregyháza (8. fotó)

Hotel Barbizon, Nyíregyháza (9. fotó)

Hotel Barbizon, Nyíregyháza (10. fotó)

Hotel Barbizon, Nyíregyháza (11. fotó)

Hotel Barbizon, Nyíregyháza (12. fotó)

Hotel Barbizon, Nyíregyháza (13. fotó)

Hotel Barbizon elérhetősége:

Nyíregyháza, Szódaház u. 14.

A nyíregyházai Hotel Barbizon bemutatása

Nyíregyháza büszkesége a város üdülőövezetének legextravagánsabb szállodája! Egyedi és Utánozhatatlan! Minden korosztály számára élmény és kikapcsolódás!

Egész évben nyitva tartunk, 24 órás recepció áll a vendégek rendelkezésére. Szobáink légkondicionáltak, többségükhöz erkély tartozik. Fürdőszobák káddal vagy zuhanyzóval vannak felszerelve.

2022 Nyarán megnyitottuk a BUONA SERA ITALIA Olasz Éttermünket, mely étkezési lehetőséget biztosít szálló és külső vendégeinknek egyaránt.
A Szállóvendégek részére 10 %-os érkezési kedvezménykártyát biztosítunk az itt tartózkodásuk alatt.

A helyszínen egy szórakozóhely is működik, ahol havonta 1 pénteken és minden szombaton rendezvényekkel várják a vendégeket. Kérjük kedves szállóvendégeinket, hogy ezt figyelembe véve válasszák ki utazásuk időpontját.
Igyekszünk olyan szobában elhelyezni vendégeinket, hogy a legkevésbé se zavarja őket a Clubban tartott rendezvény.

INGYENES SZABADTÉRI TERMÁL MEDENCÉKKEL ÉS FELÁR ELLENÉBEN HASZNÁLHATÓ SZAUNÁVAL VÁRJUK VENDÉGEINKET június 1-től augusztus 31-ig!

Számos kikapcsolódási lehetőség:
mediterrán medencék, koktélbárral, napozó terasszal, finn szaunával. A Vendégek pihenhetnek a kertben és a teraszon, vagy a bárban iszogathatnak.
Szabadtéri főzési lehetőségek: Grillezés, - Bográcsozás, - Szalonnasütés!

NYÁRI SZEZONBAN KÖZVETLEN (napi többszöri) ÁTJÁRÁSI LEHETŐSÉG AZ AQUARIUS PARKFÜRDŐBE. Recepciónkon megvásárolható a strandbelépőjegy, így nem kell hosszú sorokban várakoznia a bejutáshoz.

Helyszínt biztosítunk borkóstolók, üzleti találkozók, csapatépítő tréningek, szülinapok, családi rendezvények, év végi, - évzáró partik megtartásához.

A Barbizon Hotel - a feltöltődés, kikapcsolódás mellett - egész évben remek programokat is kínál.

Rengeteg látnivaló és színes program szállodánk közvetlen közelében:
• SÓSTÓ ZOO (Európa legnagyobb Állatparkja) – A parkon áthaladva, a Sóstói tó partján kényelmes 10-15 perces sétával is megközelíthető, minden korosztálynak egész napos élményt nyújtó Nyíregyházi Állatpark.
• AQUARIUS Élmény és Strandfürdő – nyáron közvetlen átjárási lehetőség a szálloda kertjéből, télen 10perces tókörüli sétával a benti rész is megközelíthető. Élvezze az európai hírű sóstói termálvíz gyógyító hatását! Kiválóan alkalmas gerincbetegségek, reumatikus, mozgásszervi és nőgyógyászati panaszok enyhítésére, rehabilitáció és utókezelés esetén.
• Éjszakai fürdőzés: nyáron, szerdai és pénteki napokon különleges élményt ígér a közvetlenül a szomszédunkban lévő strandfürdővel közösen rendezett programunk.
• Sóstói Múzeumfalu - Magyarország legnagyobb regionális szabadtéri néprajzi múzeuma. Ahol élmény a hagyomány! – kb. 500 m.
• 100 platánfás sóstói park - Egy frissítő reggeli futás, vagy kocogás, vagy egy romantikus séta a tó körül, mindez szállodánktól kb. 200 m-re.
• Hobbi horgászat / sporthorgászat: Sóstó hal-állománya: ponty, amur, süllő, csuka, keszeg, kárász, busa, folyami harcsa.

Sok mindent felsorolhatnánk még, de inkább el kell jönni és saját szemmel meggyőződni!
MEGLÁTNI és MEGSZERETNI HELY a HOTEL BARBIZON!

Szeretettel várunk Mindenkit télen, nyáron, tavasszal és ősszel, hétvégeken és hétköznapokon!

ÜZENET KÜLDÉSE
a(z) Hotel Barbizon részére