424 Irish Pub Étterem és Söröző - Nyíregyháza

424 Irish Pub Étterem és Söröző, Nyíregyháza

424 Irish Pub Étterem és Söröző, Nyíregyháza (2.fotó)

424 Irish Pub Étterem és Söröző, Nyíregyháza (3.fotó)

424 Irish Pub Étterem és Söröző elérhetősége:

Nyíregyháza, Blaha Lujza sétány 1.Útvonal »
(Nyíregyháza-Sóstófürdő)
+36-20 ... Mutat

424 Irish Pub Étterem és Söröző bemutatása

Szeretettel várjuk kedves vendégeinket éttermünkben, mely Sóstófürdő szívében, kellemes-hangulatos környezetben, Állatpark, Élmény és Strandfürdő, Múzeumfalu, Hunguest Hotel Sóstó és egy játszótér szomszédságában található!

Magyaros és Nemzetközi ételek széles választékát kínáljuk 6 idegen nyelvű étlapunkon, melyek a következők: Angol, Német, Lengyel, Szlovák, Román és Ukrán!

A beltéri helységünkben 38 főnek, különtermünkben 7 főnek, tavasztól-őszig pedig teraszunkon 130 főnek tudunk helyet biztosítani! Előzetes megbeszélés alapján, kisebb rendezvények lebonyolítását is vállaljuk! Csoportoknak kedvezményt és igény szerint menüajánlatot kínálunk!

Látogasson el hozzánk az év bármelyik napján!

Nyiltvatartás infó

Az információk tájékoztató jellegűek, melyek folyamatosan változhatnak. Kérjük vegye figyelembe a Forrás*-nál megjelölt infomációkat és ha szükséges, tájékozódjon a szolgáltatás fent feltüntetett weboldalán.
Minden nap: 10:00 - 22.00-ig

Nyíregyházáról röviden: Nyíregyháza Szabolcs-Szatmár-Bereg megye székhelye az Alföldön. Az ország hetedik legnagyobb városa. Dinamikusan fejlődő város. Észak-Alföld második legjelentősebb települése vonzó turisztikai célp ... bővebben »

Hirdetés