Irány Colorado Steakhouse - Nyíregyháza

Irány Colorado Steakhouse, Nyíregyháza

Irány Colorado Steakhouse, Nyíregyháza (2.fotó)

Irány Colorado Steakhouse, Nyíregyháza (3.fotó)

Irány Colorado Steakhouse elérhetősége:

Nyíregyháza, Blaha Lujza stny. 4-6.Útvonal »
+36/20 ... Mutat

Irány Colorado Steakhouse bemutatása

A vadnyugat igazi világát látni a filmekből is lehet, de megérezni részévé válni csak egyetlen úton lehetséges, mely út iránya, Colorado.

Vadnyugati ételek, ételkülönlegességek széles választékával várja Önt Nyíregyháza egyetlen western steakhouse, ahol kipróbálhatja a híres vadnyugati hősök, hírhedt banditák, kedvenc fogásait, régi étkeit. Megkóstolhatja többek között a Buffalo steaket, a Vonatrablók pecsenyéjét, vagy a vadnyugat kedvencét a Chilis babot. A marha steakek, sertés és szárnyas specialitások mellett természetesen akad bőven a hagyományos konyha ízeiből is.

Nyiltvatartás infó

Az információk tájékoztató jellegűek, melyek folyamatosan változhatnak. Kérjük vegye figyelembe a Forrás*-nál megjelölt infomációkat és ha szükséges, tájékozódjon a szolgáltatás fent feltüntetett weboldalán.
Minden nap: 11:00 - 22:00

Nyíregyházáról röviden: Nyíregyháza Szabolcs-Szatmár-Bereg megye székhelye az Alföldön. Az ország hetedik legnagyobb városa. Dinamikusan fejlődő város. Észak-Alföld második legjelentősebb települése vonzó turisztikai célp ... bővebben »

Hirdetés