Mexicana Étterem - Nyíregyháza

Mexicana Étterem, Nyíregyháza

Mexicana Étterem, Nyíregyháza (2.fotó)

Mexicana Étterem, Nyíregyháza (3.fotó)

Mexicana Étterem elérhetősége:

Nyíregyháza, Vasvári P. u. 36.Útvonal »
+36/70 ... Mutat

Mexicana Étterem bemutatása

Kedves Vendégünk - Buenos Dias!

Ételeink eredeti recept alapján, kizárólag Mexikóból importált fűszerekkel készülnek. Egyedülálló választékban kínáljuk Önöknek 100% agavéból készült Tequila különlegességeinket, melyeket speciális kukoricasörrel kísérhet.

Hamisítatlan mexikói ízek és zene várja Önöket családias éttermünkben!!

Nyiltvatartás infó

Az információk tájékoztató jellegűek, melyek folyamatosan változhatnak. Kérjük vegye figyelembe a Forrás*-nál megjelölt infomációkat és ha szükséges, tájékozódjon a szolgáltatás fent feltüntetett weboldalán.
MINDEN NAP 11.00-23.00

Nyíregyházáról röviden: Nyíregyháza Szabolcs-Szatmár-Bereg megye székhelye az Alföldön. Az ország hetedik legnagyobb városa. Dinamikusan fejlődő város. Észak-Alföld második legjelentősebb települése vonzó turisztikai célp ... bővebben »

Hirdetés